Анодний заземлювач ТДМ 10-18-1ПВ 


Анодний заземлювач ТДМ 10-18-1ПВ

До Вашої уваги представлена інформація про поверхневі анодні заземлювачі типу ТДМ 10-18-1ПВ (ТУ У 31.2-30433760-001:2009).

Заземлювачі анодні таких модифікацій використовуються на підприємствах, які експлуатують магістральні газо- і нафтопроводи, трубопроводи, середнього та низького тиску, сховища нафти, газу та палива, а також в газових, теплових  і водопровідно-каналізаційних господарствах. 

Анодний заземлювач ТДМ 10-18-1ПВ
Анодний заземлювач ТДМ 10-18-1ПВ

Модуль анодного заземлювача поверхневого зі спареними, вертикально розміщеними електродами, позначається ТДМ 10-18-1ПВ, де:

буквосполучення  ТДМ означає, що анодний заземлювач складається з електродів анодних типу ТДМ,
число 10 відповідає розміру ширини пластини електрода анодного в см,
число 18 визначає кількість електродів анодних  в одному модулі заземлювача,
позначення ПВ означає, що модуль анодного заземлювача поверхневого зі спареними електродами призначений для розміщення в горизонтальній траншеї з вертикальним розміщенням електродів в окремих свердловинах.

Довжина траншеї залягання таких анодних заземлювачів в 1,6 раз менша аналогічного показника для заземлювачів з  одиничними електродами. Об’єм земляних робіт  знижується також за рахунок неглибокого буріння свердловин і улаштування вузьких та неглибоких з’єднувальних траншей.

У залежності від довжини траншеї і необхідного захисного струму, підприємство може виготовити різні модифікації анодних заземлювачів, змінюючи кількість пластин, а також довжину з'єднувальних кабелів. У цьому випадку позначення анодних заземлювачів буде відповідним.

Анодні заземлювачі типу ТДМ майже не чутливі до електрохімічного руйнування, сприяють анодному виділенню кисню і підтримують стабільність потенціалу на захисному об’єкті. Речовина покриття анодних заземлювачів типу ТДМ будь-яких електрохімічних перетворень в процесі експлуатації не зазнає, розчинних форм в грунтових водах не утворює, токсичної небезпеки не становитьь. Крім того, при розробці проектів катодного захисту слід мати на увазі те, що анодний заземлювач типу ТДМ на 100% придатні до монтажу і будь-яких інших робіт, крім земельних і електромонтажних (підключення), споживач виконувати не буде.

Експлуатація анодних заземлювачів типу ТДМ в народному господарстві країни дозволить:

повністю виключити екологічне забруднення навколишнього середовища гідратом оксиду заліза;
знизити затрати на працю;
виключити  у користувача затрати на придбання додаткових матеріалів (контактні коробки, кабель, компаундна маса);
збільшити термін служби анодних заземлювачів;
знизити затрати при експлкатації.

Технічні умови (ТУ У 31.2-30433760-001:2009)  у відповідності з якими виготовляються глибинні анодні заземлювачі, були розроблені   НВПП «ЕСМА-ТЕХ» та зареєстровані в 2009р.

НВПП «ЕСМА-ТЕХ» виготовляє продукцію під єдиною товарною маркою:

Торговая марка

 

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект