Електрод порівняння типу ЕСМІОН-2П

До Вашої уваги представлені  переносні  електроди порівняння мідносульфатні типу ЕСМІОН-2П, які призначені для виміру потенціалу підземних металевих споруд при визначенні ефективності їхнього протикорозійного захисту. Основними споживачами електродів порівняння є підприємства та організації, що будують та експлуатують газо - та нафтопроводи, підземні газо - та нафтосховища, інші, заглиблені  в землю, конструкції  і  споруди.

Електрод порівняння типу ЕСМІОН-2П купити електроди порівняння електроди порівняння ЕСМІОН-2П в Києві

Електрод порівняння типу ЕСМІОН-2П

Переносні електроди порівняння встановлюють в ґрунті  на час виконання вимірювань, з`єднувальні проводи при цьому приєднуються до відповідних клем переносного, або стаціонарного вимірювального приладу.

Переносні електроди порівняння позначаються "ЕСМІОН-2П", де буквосполучення ЕСМІОН означає: електрод порівняння з іонообмінною мембраною, цифра 2 - порядковий номер розробки, П - переносний.

Електроди порівняння представляють собою герметичний пластмасовий корпус, у верхній частини якого змонтований  ввід з`єднувального проводу, а в нижній частині встановлена проникна іоннообмінна мембрана. Колба електродів порівняння заповнюється електролітом, що представляє собою концентрований водний розчин сульфату міді, а по його осі розташовується мідний потенційний електрод.

Електроди порівняння  комплектуються розбірною трубчатою рукояткою, в середині якої монтується з`єднувальний провід, що приєднується до клемних пристроїв.

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ЕЛЕКТРОДА ЕСМІОН-2П

Найменування параметру розмірність Значення параметра
Норматив Результати випробувань
Перехідний електричний опір, кОм не більше 15  
Потенціал по відношенню до хлорсрібного електроду порівняння «ЭВЛ-1М3» (ГОСТ 17792), мВ 120,0 ±30,0  
Довжина з’єднувального проводу, м 1,2±0,1 1,2
Кількість електроліту, що заливається в колбу, см3 50,0± 5,0 50,0
Маса нетто, не більше, кг 0,84±0,12 0,84
Маса брутто, не більше, кг 0,99±0,12 0,99
Габаритні розміри електроду порівняння, мм: довжина у складеному вигляді довжина у розкладеному вигляді діаметр 1200±15 204,0±2,0 550,0±15,0 32,0±2,0 1200 32 540

Інструкція з підготовки і монтажу переносного електроду порівняння ЕСМІОН-2П та технічний опис наведені у формулярі виробу, яким комплектується кожна одиниця продукції.

НВПП « ЕСМА-ТЕХ»  виготовляє продукцію під єдиною торгівельною маркою:

ЕСМА-ТЕХ

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект