Катодна станція захисту газопроводу

Катодна станція захисту газопроводуБудь-який металевий виріб в залежності від умов експлуатації піддається в тій чи іншій мірі впливу електрохімічної корозії. У деяких випадках слід обов'язково застосовувати певні заходи забезпечення безпеки. Для цього найчастіше використовують катодну станцію захисту. Актуально застосування таких пристосувань для газопроводів, оболонок кабелів, підземних споруд, металевої арматури в ЖБ палях і фундаментах, трубопроводів тепломереж і водопостачання тощо
Катодна станція захисту газопроводу функціонує за принципом катодногї поляризації. Застосовуючи на об'єкті катодну станцію захисту газопроводів або інших металевих конструкцій і виробів можна отримати з мінімальними фінансовими витратами досить ефективний і надійний захист. Катодні станції захисту газопроводів можуть бути різними за своїми характеристиками і властивостями. Чітко розділити катодні станції захисту газопроводів можна на дві категорії: інверторні і трансформаторні пристосування. Кожна з категорій може мати різні типи катодних станцій захисту, але вони відрізняються лише своїми технічними параметрами, характеристиками і функціональністю.

Якщо Вам знадобилася надійна і якісна катодна станція захисту газопроводу від виробника, то в Україні замовити такий пристрій можна за найбільш вигідною ціною в науково-виробничому підприємстві «ЕСМА-ТЕХ».

Ми виготовляємо і поставляємо найкраще обладнання для захисту від негативного впливу на підземні комунікації електрохімічної корозії.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект