Контрольно-вимірювальний пункт КВП n-m ТПМ, та з вмонтованим
БЗК 10/1 ЗУ

Контрольно-вимірювальний пункт КВП n-m ТПМ Контрольно-вимірювальний пункт КВП
Контрольно-вимірювальні пункти пластикові, типу «колона», КВК n-m ТПМ (трасова пластмасова) призначені для обладнання контрольно-вимірювальних і контрольно-діагностичних пунктів систем електрохімічного захисту і контролю параметрів.

Контрольно-вимірювальні пункти використовуються на підприємствах, що експлуатують магістральні нафто - і газопроводи, трубопроводи середнього та низького тиску, сховища нафти, палива та газу, а також у газових, теплових та водопровідно-каналізаційних господарствах.

Конструктивно КВП  являє собою чотиригранну стійку (стійка – квадрат зі стороною 120 ± 10мм); виготовлена з негорючого атмосферостійкого полімеру з інформаційним маркуванням та анкерними пристроями, які запобігають вільному вилученню її з грунту. За бажанням замовника на стійку монтується  кожух з оцинкованої сталі, який захищає її від вогню при спалюванні трави. В середині стійки  разом з клемною панеллю може бути вмонтовано блок захисту від корозії на 10А  з ступінчатим або плавним регулюванням.

Основні технічні данні та характеристики  

Назва параметру, розмір Величина
Номінальний переріз вимірювальних клем, мм2 6
Номінальний переріз силових клем, мм 25
Максимальний струм силових клем, А 100
Максимальний струм вимірювальних клем, А 41
Габаритні розміри, КВП n-m ТПМ, мм
висота
діаметр верхньої частини, діаметр нижньої частини

2200±2
120,0±10
3±0,1
Маса КВП n-m ТПМ, кг 8,5±0,2

Інструкція по підготовці та монтажу контрольно-вимірювальних пунктів КВП n-m ТПМ і технічний опис приведено в формулярі виробу.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект