Блок захисний комутаційний БЗК

Блок захисний комутаційний БЗК використовується для розподілу струму. Він володіє багатьма цінними технічними характеристиками, які впливають на його затребуваність. Однією з найважливіших його функцій є захист від корозії. Даний фактор дійсно несе в собі велику цінність, так як всім відомо, що корозія несе руйнівний характер.

Блок захисний комутаційний БЗКЗа допомогою блоку захисного комутаційного БЗК здійснюється за величиною регулювання струму. Він направляє установку електрохімічного захисту. Він має напівпровідниковий тип і регулюється за рахунок комбінації комутаційних перемичок. Всі частини його блоку змонтовані на панелі, закріпленої в шафі. Блоки захищені від механічних пошкоджень і атмосферних опадів.

У шафі комутаційного захисного блоку БЗК є спеціальні отвори, призначені для вентиляції і кабелів. При необхідності дверцята шафи можна закривати на замок, що в деяких ситуаціях теж є важливим фактором.

Якщо Вас цікавить високої якості блок захисний комутаційний БЗК, тоді Ви зможете придбати його в нашому науково-виробничому підприємстві «ЕСМА-ТЕХ». Ми є провідним розробником для електрохімічного захисту від корозії підземних комунікацій обладнання. Також ми здійснюємо його поставку, тому в разі необхідності відразу звертайтеся до нас.

Дізнатися більш детальніше про блоки захисні комутаційні БЗК Ви зможете на нашому сайті. На ньому є повний їх технічний опис.

Також Ви можете скористатися нашою безкоштовною кваліфікованою допомогою, за рахунок якої Ви отримаєте відповіді на всі свої питання щодо захисного комутаційного блоку БЗК.

  G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект